Вакарчук вигадав, як позбутися депутатського мандата

Політика  19 червня 2020 року, 22:01 2234

Уродженець Мукачева Святослав Вакарчук, який подав заяву на складання депутатського мандата, вийшов із фракції "Голос". Про це він розповів у Фейсбуці.

"11 червня 2020 року я написав заяву про складання мандата народного депутата України. 18 червня Верховна Рада більшістю не підтримала постанову про припинення моїх депутатських повноважень. Я щиро дякую кожному депутату, який проголосував "за". Це було виявом поваги до мого рішення.

Loading...

Читайте також:  Святослав Вакарчук у День свого народження завітав у Мукачево

Оскільки власні рішення я не змінюю, то єдиний вибір, який ВР мені залишила за законом, це: спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з’їздом партії з виборчого списку, що, згідно з Конституцією, автоматично призведе до втрати мною депутатського мандату", – зазначив Вакарчук.

Замість Святослава Вакарчука в парламент зайде наступний по списку кандидат в депутати. "Це Аліна Свідерська, юристка, висококласна спеціалістка з енергетики, випускниця Кембриджу. Такий спосіб складання депутатського мандату – вимушений і формальний. І мені шкода, що частина парламентарів залишила мені саме цей варіант. Але, це вже їхня відповідальність, – розповів Вакарчук. – Як і казав раніше, залишаюсь членом партії "Голос", і зроблю все від себе залежне, щоб партія розвивалась і була успішною".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0