Електромобілі, індексація аліментів та судових зборів – завершився сесійний тиждень у Верховній Раді

Політика  4 вересня 2020 року, 16:20 1066

З 1 вересня стартував сесійний тиждень Верховної Ради України, участь у роботі парламенту взяли і народні депутати, лідери партії «Рідне Закарпаття» – Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк.

На цьому тижні Верховна Рада підтримала електромобільні ініціативи Роберта Горвата – народні депутати у першому читанні підтримали законопроєкти, які повинні дати старт будівництву електромобілів в Україні. Мова про зміни до Податкового та Митного кодексів задля стимулювання розвитку електричного транспорту в Україні. Ініціатором законопроектів став народний депутат Роберт Горват. А співавторами – нардепи-лідери «Рідного Закарпаття» Василь Петьовка, Валерій Лунченко і Владіслав Поляк. Представляючи законопроекти у Верховній Раді, народний депутат Роберт Горват наголосив, що потенційний ефект запуску повномасштабного вітчизняного виробництва електромобілів – величезний.

Нардеп Василь Петьовка

Верховна Рада України ухвалила також індексацію розміру аліментів – відтепер недобросовісні платники не зможуть уникнути зобов’язань виплачувати кошти на утримання дітей у повному обсязі.

Читайте також:  Парламент підтримав електромобільні ініціативи Роберта Горвата

Протягом останнього часу популярність завоювали електрогіроскутери та інші портативні електротранспортні засоби. Ці засоби пересування стають причиною чималої кількості ДТП, в тому числі і з людськими жертвами. Досі питання їх пересування в правовому полі врегульовано не було. Парламентарі у першому читанні ухвалили проект Закону, який регулюватиме статус учасників дорожнього руху, які пересуваються на портативних електричних транспортних засобах.

Народні депутати – Василь Петьовка та Валерій Лунченкр

Вирішували в українському парламенті і питання щодо визначення ставок судового збору. Законопроект усуває правову невизначеність, у зв’язку з якрю громадяни повинні сплачувати судовий збір при оскарженні постанов Національної поліції. До слова: ставки судового збору іноді є неспівмірними зі штрафами, і як наслідок – громадяни не могли у суді захистити свої права.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0