Окремі фракції Закарпатської облради проти закриття каналів 112, NewsOne і ZIК

Політика  10 лютого 2021 року, 12:39 810

Депутати Закарпатської облради від чотирьох фракцій:  ОПЗЖ, «За Майбутнє», «Команди Андрія Балоги»  та КМКС звернулися до Президента. У мережі опублікували звернення депутатів Закарпатської обласної ради 8 скликання до Президента України щодо припинення мовлення «112 Україна», NewsOne і ZIК.

Підписалися під  спільним зверненням до Президента Зеленського депутати 4 фракцій, обраних закарпатцями до обласної ради:  ОПЗЖ, «За Майбутнє», «Команди Андрія Балоги». У зверненні вимагають від Президента скасувати указ «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», згідно якого припинили мовлення канали 112,  NewsOne і ZIК. 

Читайте також:  В Україні заблокували кілька телеканалів: перелік

Окремі фракції Закарпатської облради проти закриття каналів 112, NewsOne і ZIК

Окремі фракції Закарпатської облради проти закриття каналів 112, NewsOne і ZIК

Очевидно, такі звернення до Глави держави і свідчать про демократичні процеси, коли весь цівілізований світ та більшість українців підтримує застосування санкцій. Втім, поряд з тим, є і ті хто проти них. У закарпатській облрадіі – вказані чотири фракції : ОПЗЖ, КАБ, За майбутнє та КМКС.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Василь іванович 10.02.2021, 22:00
еге ..вже знайшлися ....для спільного дерибану готуються,хто кому союзник...не розумію...а може і розумію...гроші і не малі правлять політичною доцільністю...на жаль.
Віктор 10.02.2021, 19:38
Молодці наші закарпатські депутати. Це доказуе те що Закарпаття нє ЗЕдебильне та націский край. Я за те щоб ці канали працювали, а слуг сатани треба гнати з нашого краю, і взагалі з влади і України взагалі, або на нари.