Прес-реліз

Вигідне придбання Renault Logan і Logan MCV: переваги нової кредитної пропозиції

29 квітня 10:42 1212

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск нових умов кредитування за програмою RENAULT FINANCE для моделей Renault Logan та Logan MCV.

З 21 квітня 2015 р. почали діяти нові умови кредитування для моделей Renault Logan та Logan MCV. Створюючи максимально привабливі умови для придбання автомобілів Logan і Logan MCV, компанія Renault в Україні пропонує покупцям скористатися привабливою пропозицією власної програми кредитування RENAULT FINANCE. Розстрочка 0% на 1 рік тепер можлива при авансі від 50% і буде доступна тільки протягом 2 місяців, з 21 квітня 2015 по 21 червня 2015 р.

Чим цікава кредитна програма для Renault Logan і Logan MCV? Для клієнтів обов’язковими залишаються основні переваги нової кредитної пропозиції:

1. 0%* річних при авансі від 50% вартості авто;

2. проста і прозора кредитна пропозиція без прихованих комісій;

3. фінансування в гривні на строк до 7 років без прив’язки до курсу валют і до коливань облікової ставки;

4. мінімальний аванс від 10% вартості авто;

5. мінімальний платіж від 2000 грн. в місяць;

6. можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій;

7. фінансова стабільність банку-партнера ПАТ «КредіАгріколь Банк».

Дані умови кредитування будуть особливо цікаві покупцям, які володіють обмеженим бюджетом на придбання автомобіля. Завдяки відповідній лояльній кредитній пропозиції у клієнтів з’являється можливість придбати новий автомобіль, а не вживаний.

Тому купуючи новий Renault Logan або Logan MCV клієнт отримує чимало переваг, порівняно з придбанням вживаного автомобіля, навіть якщо останній вище класом:

• простота і безпечність покупки;

• відсутність прихованих дефектів та наслідків тривалої експлуатації, а також наслідків ДТП;

• витрати на обслуговування та експлуатацію нового автомобіля мінімальні в порівнянні зі вживаним автомобілем;

• гарантія від виробника на період від 3 до 5 років (залежно від умов програми) або 100 000 км пробігу;

• служба технічної допомоги в дорозі RenaultAssistance 24 години на добу, 365 днів на рік в гарантійний період;

• професійне технічне обслуговування в дилерській мережі на території України. Нові умови кредитування за програмою RENAULT FINANCE наявні в автосалонах дилерської мережі Renault в Україні.

Кредитна програма RENAULT FINANCE була започаткована в 2008 році. З тих пір більше 17 тис. клієнтів скористалися вигідними умовами цієї програми. RENAULT FINANCE - ЗРОБІТЬ ВПЕВНЕНИЙ КРОК НАЗУСТРІЧ НОВОМУ АВТОМОБІЛЮ! Детальну інформацію про моделі і ціни можна знайти на офіційному сайті компанії www.renault.ua та в офіційному дилерському центрі Renault «Авто Акорд», який знаходиться за адресою м. Мукачево,вул. Автомобілістів, 3В. або за тел.: +38(03131)3-13-34.

*В кредитній пропозиції RENAULT FINANCE під ставкою 0% річних слід розуміти 0,000001%. Кредитує ПАТ «КредіАгріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter