Прес-реліз

Вигідна цінова пропозиція на весь модельний ряд Renault

14 серпня 16:34 1932

До 31 серпня 2015 р. в дилерській мережі RENAULT по всій Україні діє вигідна цінова пропозиція.

Компанія Renault в Україні створює максимально привабливі умови для придбання автомобілів лідируючої європейської марки.

Відстежуючи цінові коливання на ринку, компанія Renault в Україні пропонує покупцям скористатися вигідною ціновою пропозицією на весь модельний ряд Renault до 31 серпня. Вже сьогодні в дилерській мережі RENAULT Ви можете обрати свій автомобіль за ціною:

Якість, економічність і надійність автомобілів гідно оцінили в Україні, що підкріплено впевненими позиціями бренду Renault на автомобільному ринку. 

За сім місяців 2015 року компанія Renault в Україні досягнула значних результатів: ринкова частка Renault склала 9%*на ринку легкових і комерційних автомобілів, і бренд Renault зайняв другу позицію в рейтингу. 

За 7 місяців 2015 р. посилення позицій і позитивна динаміка частки ринку спостерігалася практично у всіх сегментах, де наявні моделі Renault:

- в сегменті В Logan седан, Logan MCV і Sandero Stepway займають другу позицію з часткою ринку майже 20%*,

- в підсегменті С-SUV Duster займає 3-тє місце з часткою 9%,

- в сегменті С моделі Fluence і Megane займають 8 місце в рейтингу з часткою 6%,

- модель Lodgy займає 3-тю позицію в сегменті MPV з ринковою часткою 13%,

- перше місцеза продажами корпоративним клієнтам з часткою 14,8%*.

Завдяки розвиненій мережі офіційних дилерських центрів всі бажаючі мають можливість пройти тест-драйв, а також відчути технологічність та європейський рівень комфорту автомобілів Renault. 

Кожен, хто пройде тест-драйв в офіційній дилерській мережі Renaultдо 16 серпня 2015 року, бере участь у розіграші призу на честь святкування Дня Незалежності України. 

Призом є ексклюзивний тест драйв автомобіля Renault Captur до Києва і назад з проживанням двох ночей в готелі HYATT в історичному центрі столиці. Деталі акції на офіційному сайті компанії www.renault.ua.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT мають можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет RENAULT, в якому можливо:

- планувати сервісні роботи на автомобілі,

- отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,

- економити більше, аніж інші в період дії акційних пропозицій, тощо.

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Для інформації: з моменту запуску даної програми було зареєстровано більше 20 350 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій і користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта.

Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії www.renault.ua та в офіційному дилерському центрі Renault «Авто Акорд», який знаходиться за адресою м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3 або за тел.: +38(03131)3-13-34. 

* Згідно даних Auto-Consulting.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter