Прес-реліз

Сервісна акція від Renault

2 вересня 22:05 1329

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск сервісної акції «ТО зі знижкою», яка пройде з 24 серпня по 18 жовтня 2015 року в офіційних дилерських центрах Renault.

ТО для автомобіля Renault - це не тільки заміна масла, але й цілий комплекс технічних заходів, що складається з 29 операцій і 87 перевірок в контрольних точках.

У період сервісної акції надається можливість з максимальною вигодою провести ТО автомобіля. Тільки клієнтам MY RENAULT надається знижка 25% на запасні частини групи ТО, 10% на моторні оливи ELF і 10% на роботи. Для клієнтів без реєстрації в MY RENAULT знижка становить 20% на запчастини, 7% на моторні оливи і 5% на роботи.

Програма ТО для автомобілів Renault не має жодних винятків або «рекомендованих робіт». Все, що повинно бути зроблено на Вашому авто відповідно до його віку і пробігу, входить в стандартну програму ТО і буде зроблено. Вам не будуть запропоновані зайві операції, всі роботи будуть погоджені з клієнтом. «Заявлена вартість = оплачена вартість» - один зі стандартів компанії Renault, який неухильно виконується.

"Компанія Renault не йде на компроміс у питаннях безпеки. Комфорт водія і пасажирів завжди були і залишаються нашими найсильнішими сторонами. І всі наші зусилля спрямовані на досягнення основної мети - це справність і довгострокова експлуатація Вашого автомобіля і Ваш спокій. Після проходження ТО на офіційному сервісі ви можете бути повністю впевнені в своєму автомобілі. Все, що необхідно перевірити, буде перевірено і все, що необхідно поміняти, буде замінено "- зазначила Яна Міненко, Голова правління АТ "Рено Україна".

Тільки серед клієнтів сервісу, зареєстрованих в MY RENAULT, які замовлять в період акції повний комплекс робіт відповідно до пробігу автомобіля, використовуючи при цьому запчастини, матеріали та моторні оливи ELF, придбані у дилера, буде розіграний приз - автомобіль RENAULT Logan.

Розіграш відбудеться протягом місяця з дня закінчення акції за допомогою сервісу підбору випадкових номерів Random в присутності нотаріуса, а також представників ЗМІ та компанії Renault в Україні.

Чим вигідний сервіс MY RENAULT?

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT мають можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

- планувати сервісні роботи на автомобілі,

- отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,

- економити більше, аніж інші в період дії акційних пропозицій, тощо.

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії або на сайті my.renault.ua.

З моменту запуску даної програми було зареєстровано більше 20 700 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій і користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта.

Модель RENAULT Logan була запущена на ринок України 10 років тому. За цей час модель гідно оцінили автолюбителі в Україні. З моменту запуску Renault Logan є синонімом якості, простору, витривалості і став добре відомим як автомобіль, що відмінно адаптований до складних дорожніх умов.

Новий RENAULT Logan - це сучасний, надійний і економічний автомобіль, який був представлений на ринку України в 2013 році. Ця модель демонструє повністю новий дизайн інтер’єру та екстер’єру, покращений комфорт на борту і доступні інноваційні технології, особливо навігаційну систему Media Nav та клімат-контроль.

Новий RENAULT Logan також пропонується з дизельним двигуном 1.5dCi. Ще одним доказом конкурентоспроможності є те, що RENAULT Logan - це найдоступніший легковий автомобіль з дизельним двигуном в Україні.

Автомобіль RENAULT Loganотримав нагороди конкурсів:

«Автомобіль року в Україні 2006» в номінації «Співвідношення ціна - якість»;

«Автомобіль року в Україні 2010» в номінації «Лідер продажів компактного класу»;

«Автомобіль року в Україні 2014» в номінації «Співвідношення ціна - якість».

Стільки нагород на рахунку одного автомобіля - це справжній доказ визнання моделі RENAULT Logan українськими автолюбителями.

Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії та в офіційному дилерському центрі Renault «Авто Акорд», який знаходиться за адресою м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3 або за тел.: +38(03131)3-13-34.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter