Прес-реліз

Ціни на сервісне обслуговування та запасні частини SKODA знижені!

13 жовтня 20:06 1094

З 1 жовтня по 30 листопада 2015 року всі власники автомобілів ŠKODA зможуть скористатися новою ціновою пропозицією та отримати знижку в розмірі до 25% на придбання оригінальних запасних частин.

В акції беруть участь наступні групи запасних частин *: повітряні, паливні фільтри і фільтри салону, моторнаолива і олива в КПП, кермові тяги, підшипники ходової частини, гальмівні диски і колодки, амортизатори, насоси, ремкомплекти ГРМ, свічки запалювання, лампи розжарювання, щітки склоочисника, і багато іншого. 

Дилерська мережа SKODA в Україні визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. Всі дилерські підприємства «Єврокар» щорічно проходять сертифікацію з боку SKODA Auto as на предмет відповідності високим корпоративним вимогам виробника. Фахівці дилерської мережі проходять систематичне навчання і удосконалюють професійні навички, а при обслуговуванні та ремонті використовують тільки оригінальні запасні частини, які відповідають всім стандартам якості і рекомендовані виробником. 

Спеціальна пропозиція від компаній «Єврокар» та «Єврокар Сервіс» діє в дилерському центрі «Форвард автоцентр».Наша адреса: м Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістов 3Б. www.skoda.zet.com.ua  

Довідка: * Знижка у розмірі до 25% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної вартості запасних частин, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів. Повний перелік запасних частин, які беруть участь в акції, запитуйте у вашого сертифікованого дилера.

Знижка надається тільки клієнтам - фізичним особам і не поширюється на юридичних осіб.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter