Прес-реліз

Вражаючий флагман "Skoda Superb" вже можна оцінити в автосалоні компанії "Форвард Автоцентр"

5 листопада 14:32 1048

26 жовтня 2015 року відбулася українська прем’єра SKODA Superb нового покоління. Сьогодні вражаючий флагман вже можна оцінити в автосалоні компанії "Форвард Автоцентр" - офіційного дилера SKODA на Закарпатті.

«Новий Superb став найбільш вражаючим флагманом в історії марки SKODA. Видатне інженерне виконання та інноваційні технології виводять нову модель далеко за рамки прийнятих уявлень про автомобіль бізнес класу. Можна з упевненістю сказати, що новий Superb демонструє вражаючий ріст компанії SKODA і вектор подальшого розвитку бренду в цілому », – зазначає Марина Яковлєва, генеральний директор ТОВ «Єврокар».

Superb став новим проривом SKODA з точки зору технологій. Набір систем безпеки та додаткових опцій нового автомобіля став ще більш ширшим і різноманітним. Система запобігання повторних зіткнень Multi-Collision Brake, яка є частиною системи Electronic Stability Control (ESC) входить в стандартну комплектацію. Завдяки новому парковочному асистентові (Rear Traffic Alert) системі контролю дистанції при паркуванні і камері заднього виду, парковка автомобіля стає ще більш простою і комфортною. Також, для моделі доступні такі системи як асистент аварійної зупинки (Emergency Assist), функція розпізнавання втоми водія, електронна система контролю тиску в шинах і безліч інших. Для п’ятої двері з електроприводом доступна функція безконтактного відкривання.

SKODA Superb отримав максимальну оцінку Euro NCAP – 5 зірок за найвищий рівень безпеки по всіх категоріях: пасивної безпеки, захисту пасажирів і пішоходів, а також допоміжних систем безпеки.

Завдяки новим двигунам, зниженню на 75 кг маси і покращеній аеродинаміці, економія витрати палива в порівнянні з попередньою моделлю складає 30%. Разом з тим, нові двигуни стали потужнішими на 20%.

Салон автомобіля став ще більш містким і комфортним. Третє покоління моделі пропонує еталонний простір для ніг і над головою пасажирів, а також найоб’ємніший багажник в сегменті. Більше інформації про новий SKODA Superb: цінах, комплектаціях, двигунах дивіться на сайті «Єврокар».

Новий Superb чекає зустрічі з Вами на Автограді в автосалоні «Форвард Автоцентр» м. Мукачево, вул. Автомобілістів, 3. Тел .: (03131) 3-13-32.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter