Прес-реліз

Копанія Renault в Україні запускає зимову сервісну акцію

16 листопада 16:54 1090

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск зимової сервісної акції, яка триватиме до 31 грудня 2015 року в офіційних дилерських центрах Renault.

Зима - традиційний період випробувань для автомобілів. Це час, коли практично всі системи автомобіля відчувають підвищенні навантаження. Сніг і намерзлий лід тестують на міцність підвіску, систему рульового керування і гальмову систему. Збільшене енергоспоживання разом із морозами перевіряють витривалість системи електрообладнання автомобіля і працездатність АКБ. У цей період також висуваються високі вимоги і до зимових шин. А для забезпечення надійної видимості за кермом потрібна відмінна якість щіток склоочисника і наявність зимової рідини склоомивача.

Підготувати Renault до зимових випробувань

Щоб підготувати свій Renault до умов зимової експлуатації в період сервісної акції можна провести діагностику автомобіля всього за 150 грн. Навчені фахівці офіційних сервісних станцій Renault продіагностують стан підвіски і акумуляторної батареї, перевірять рівні і щільність робочих рідин, протестують роботу електронних блоків і електричних ланцюгів автомобіля.

При необхідності заміни запасних частин клієнтам, зареєстрованим в особистому кабінеті MY RENAULT, надається знижка до 25% на їх купівлю. Для клієнтів без реєстрації в системі MY RENAULT вигода на придбання запасних частин становитиме до 20%.

Пропозиція поширюється на запасні частини:

- гальмової системи: колодки, диски, троси стоянкового гальма;

- рульового керування: тяги, наконечники;

- підвіски - амортизатори, опорні і ступичні підшипники, стійки і втулки стабілізаторів, пружини ;

- оригінальні акумуляторні батареї з гарантією 3 роки та інші запасні частини.

Також в сервісних центрах Renault пропонується можливість підібрати зимові шини провідних світових брендів, а також скористатися послугами шиномонтажу.

Чим вигідний сервіс MY RENAULT?

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT мають можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

- планувати сервісні роботи на автомобілі,

- отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,

- економити більше, аніж інші в період дії акційних пропозицій, тощо.

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів Renault зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

З моменту запуску даної програми було зареєстровано більше 25 000 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій і користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта.

Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії та в офіційному дилерському центрі Renault «Авто Акорд», який знаходиться за адресою м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3 або за тел.: +38(03131)3-13-34.

Підготуйте свій Renault до зимових пригод!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter