Прес-реліз

"Хюндай Мотор Україна" оголосила сервісну акцію для всіх клієнтів

20 листопада 10:56 1076

З 16 листопада поточного року у всіх офіційних дилерських центрах HYUNDAI на території України стартує сервісна акція «Заощаджуй разом з HYUNDAI!». 

Зима наближається, і компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні, пропонує всім власникам автомобілів Hyundai підготувати свої автомобілі до зимового періоду. З 16 листопада по 16 грудня 2015 у всіх офіційних дилерських центрах Hyundai в Україні проходить сервісна акція, в рамках якої будь-який власник автомобіля Hyundai може провести перевірку свого авто за 12 пунктами за 180 гривень *.

У перелік послуг входить:

- комп’ютерна діагностика,

- діагностика підвіски,

- діагностика рульового керування,

- перевірка рівня масла ДВЗ, МКП/АКП,

- перевірка рівня гальмівної рідини,

- перевірка рівня і якості антифризу,

- перевірка і підкачка покришок (в т.ч. запасного колеса),

- перевірка стану систем опалення та кондиціонування (фільтра салону),

- перевірка очисника і омивача скла (переднього і заднього),

- перевірка стану освітлювальних приладів,

- перевірка стану АКБ,

- огляд гальмівних колодок і дисків.

Більше того, це не всі бонуси. Кожен власник також отримує 15-відсоткову знижку на всі види робіт за винятком кузовних і малярних, а також робіт із встановлення додаткового обладнання. Знижка в 15% надається також на великий перелік запчастин і аксесуарів.

Детальнішу інформацію необхідно уточнювати в офіційних сервісних центрах дилерської мережі Дистриб’ютора.

*з ПДВ. Крім планового ТО.

Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні. Сьогодні в Україні в дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» продається 15 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Представлені  в нашій країні автомобілі Hyundai присутні практично у всіх сегментах.

Більш детальну інформацію про спеціальну пропозицію на автомобілі можна отримати в автосалоні компанії "Захід Авто-М", розташованому за адресою: м Мукачево, "Автоград", вул. Автомобілістів, 3. Тел .: (03131) 3-18-50.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter