Прес-реліз

Зустрічай весну з Renault

22 лютого 10:17 975

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск акції "Зустрічай весну з Renault", що триватиме з 20 лютого по 8 березня в дилерській мережі Renault.

Всі відвідувачі дилерських центрів Renault, які з 20 лютого по 8 березня включно пройдуть тест-драйв будь-якої моделі Renault, беруть участь в розіграші призів: 10 кошиків для пікніку з набором керамічного посуду, штопором і сумкою-холодильником та 68 ковдр для пікніку з водостійкою підкладкою.

Під час візиту в дилерський центр Renault буде можливість:

познайомитися з моделями Renault;

– здійснити тест-драйв новинки Captur і відчути технологічність та європейський рівень комфорту автомобілів;

– ознайомитися з можливостями нової моделі;

– отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault.

Розіграш призів відбудеться 10 березня 2016 р. за допомогою сервісу підбору випадкових номерів random.org в присутності нотаріуса, а також представників компанії Renault в Україні.

З правилами акції можна ознайомитися на офіційному сайті компанії Renault в Україні.

Досягнення бренду Renault в Україні

У січні 2016 р. бренд Renault зайняв перше місце з часткою 9,2%* на українському автомобільному ринку легкових і комерційних автомобілів (масою до 3,5 т.).

Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії та в офіційному дилерському центрі Renault «Авто Акорд», який знаходиться за адресою м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3 або за тел.: +38(03131)3-13-34. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter