Прес-реліз

2016 – рік переваг від Škoda

24 лютого 17:01 1442

Офіційний дилер ŠKODA  на Закарпатті – компанія «Форвард автоцентр» запрошує  всіх бажаючих до автосалону для того, щоб випробувати автомобілі ŠKODA, здійснивши тест-драйв*.

Основним бажанням колективу є ознайомити Вас з програмою «2016-РІК ПЕРЕВАГ ВІДŠKODA» – вигідною ціновою пропозицією на автомобілі SKODA. Всі учасники тест-драйву отримають сувеніри від бренду ŠKODA, а в останній день зими (29 лютого) відбудеться розіграш головних подарунків за допомогою сервісу з підбору випадкових номерів http://www.random.org/ в присутності представників компанії «Форвард автоцентр», офіційного дилера ТОВ «Єврокар», тел: 0800500023.

Завітайте за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3А. Чекаємо на Вас 26 лютого з 9:00 до18:00  та 27 лютого 9:00 до 16:00. 

Для того, щоб прийняти участь у розіграші подарунків, необхідно:

- Мати водійське посвідчення та досвід керування автомобільним транспортом не менше 6 місяців.

- Зареєструватись та пройти тест-драйв* автомобіля Škoda 26 або 27 лютого 2016 р.

- Надати достовірні дані  в анкеті учасника тест-драйву, заповнивши всі поля. 

Результати розіграшу будуть оприлюднені 29 лютого о 14:00 на сторінціŠKODAZakarpattyahttps://www.facebook.com/SkodaZakarpattya/ та на офіційному сайті www.skoda.zet.com.ua.

* -  Особа, що керуватиме автомобілем, несе повну відповідальність в разі пошкодження авто, ДТП, неправильної експлуатації чи будь-якої іншої причини, що спричинила пошкодження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter