Прес-реліз

Андре Тан представив колекцію вбрання для "METRO Кеш енд Кері Україна"

7 березня 10:11 990

Мода - ближча до людей. Андре Тан представив авторську колекцію весняно-літнього вбрання для торговельної мережі "METRO Кеш енд Кері Україна". Показ модних ексклюзивних речей відбувався саме у торговельному центрі. Разом з професійними моделями одяг демонстрували і звичайні відвідувачки.

Це європейська тенденція: коли Жан Поль Готьє, відомий французький дизайнер, розробляє для відомої французької мережі супермаркетів, коли німецький всесвітньо відомий дизайнер Карл Лагерфельд розробляє для німецької мережі супермаркетів. Мені дуже приємно, що мене запросили розробити спеціальну лінію, лінію одягу для жінок Шафа від Tan, - відзначив дизайнер Андре Тан.

Колекція складається з базових речей на весну та літо. Це джемпери, туніки, брюки, спідниці та блузи, і звісно ж, сукні-максі з тонким паском, що вже стали візитівкою дизайнера. Усі речі виготовлені з натуральних тканин, тому приємні на дотик. А головне - вони доступні за ціною.

Ідея створення доступного одягу від українських дизайнерів у нас давно вже була і тому ми вибрали Андре Тана. Насправді "МЕTRO Кеш енд Кері Україна" стала першою компанією в області роздрібної торгівлі, яка вводить українського дизайнера під українським брендом для своїх покупців, - розповіла Юлія Пилипенко, директор із продажів "МЕTRO Кеш енд Кері Україна".

Ексклюзивні речі від українського дизайнера можна буде придбати в усіх 23 торговельних центрах МЕTRO.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter