Прес-реліз

ТОВ "Хюндай Мотор Україна" продовжила акцію на Hyundai Santa Fe

14 березня 10:37 4015

Компанія ТОВ "Хюндай Мотор Україна", офіційний дистриб’ютор автомобілів ТМ "HYUNDAI" в Україні, прийняла рішення про продовження сервісної акції на кросовер "Hyundai Santa Fe" 2015 р.в.

До 31 березня 2016 року покупці Hyundai Santa Fe отримують сервісний пакет послуг, який дає право на безоплатне обслуговування свого автомобіля до пробігу 45 000 км.

Сервісний пакет послуг включає:

– регламентне планове ТО (2 500 км, 15 000 км, 30 000 км, 45 000 км. згідно карт ТО, зазначених в сервісній книжці) включаючи запасні частини і витратні матеріали;

– регулювання розвалу/сходження коліс автомобіля при проведенні кожного регламентного ТО;

– балансування коліс автомобіля (4 колеса) при проведенні кожного регламентного ТО;

– мийка та прибирання автомобіля при проведенні кожного регламентного ТО.

Нагадаємо, що до кінця березня преміальний кросовер "Hyundai Santa Fe" 2015 р.в. можна придбати за спеціальними цінами. Кількість "Hyundai Santa Fe" 2015 р.в. в наявності обмежена і зменшується з кожним днем.

Компанія ТОВ "Хюндай Мотор Україна" – офіційний дистриб’ютор автомобілів ТМ "HYUNDAI" в Україні. На сьогоднішній день в Україні в дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна" продається 16 моделей автомобілів Hyundai, кожна з яких має в середньому 5 варіантів комплектації. Реалізовані в нашій країні автомобілі Hyundai представлені практично у всіх сегментах.

Детальну інформацію про автомобіль та умови акції можна отримати в автосалоні компанії "Захід Авто-М" за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3. Тел. (03131) 3-18-50.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter