Прес-реліз

Акція від Renault: будь першим! Готуй шини зараз

1 квітня 12:19 1196

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск акції "БУДЬ ПЕРШИМ! Готуй ШИНИ зараз", яка триватиме ЛИШЕ 11 днів з 1 по 11 квітня 2016 року включно в дилерській мережі Renault.

За 2 місяці 2016 р. бренд Renault зайняв перше місце з часткою 10,3%* на українському автомобільному ринку легкових і комерційних автомобілів (масою до 3,5 т.). Такі результати обумовлені багатьма факторами, наприклад, відмінним співвідношенням якості, надійності і ціни. Не менш важливим є і вигідна кредитна пропозиція від Renault Finance – незмінного лідера на ринку автокредитування. Унікальні для українського ринку кредитні умови від виробника допомагають максимально доступно і швидко придбати бажаний автомобіль.

Компанія "Рено Україна" постійно пропонує своїм існуючим та потенційним клієнтам різноманітні цікаві акції.

З 1 квітня стартує нова акція від компанії Renault "БУДЬ ПЕРШИМ! Готуй ШИНИ зараз".

Всі відвідувачі дилерських центрів Renault**, які з 1 по 11 квітня включно придбають будь-який автомобіль бренду Renault в офіційному дилерському центрі, беруть участь в акції і отримують комплект зимових шин у подарунок***.

Під час візиту в дилерський центр Renault буде можливість:

- познайомитися з моделями Renault;

- провести тест-драйв, а також переконатися на власному досвіді в європейському рівні комфорту автомобілів;

- отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault.

Детальну інформацію про умови акції*** можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, в офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.

А також в офіційному дилерському центрі Авто Акорд за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3 або за тел. (03131) 3-13-34. 

*за даними Auto-consulting.

**клієнтами можуть бути фіз. особи і приватні підприємці, які можуть придбати не більше 2 автомобілів.

***під подарунком мається на увазі знижка на авто в сумі вартості комплекту зимових шин. Подарунком можуть бути шини однієї з наступних торгових марок: Nokian, Michelin, Debica або Fulda в залежності від розміру шин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter