Прес-реліз

Сезон весняного сервісу RENAULT

8 квітня 09:48 1024

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск весняної сервісної кампанії, яка триватиме до 31 травня 2016 року в офіційних дилерських центрах Renault. Спеціальна сервісна пропозиція надає можливість з максимальною вигодою довести до ладу автомобіль після експлуатації в холодний зимовий період. В рамках акції клієнти зможуть виконати діагностику підвіски автомобіля за фіксованою ціною 99 грн., а також скористатися вигідними пропозиціями на придбання літніх шин Nokian та запасних частин.

У період сервісної акції всім клієнтам MY RENAULT пропонується продіагностувати найбільш важливі системи автомобіля за фіксованою ціною 99 грн., Що передбачає:

діагностику підвіски (в т.ч. залишкова товщина гальмівних колодок і дисків);

діагностику стану шин (в т.ч. залишкова глибина протектора і стан шин);

перевірку рівнів робочих рідин і щільності гальмівної і охолоджуючих рідин.

В рамках акції для власників автомобілів Renault передбачені також особливі привабливі умови на:

придбання комплекту літніх шин Nokian за фіксованою ціною в гривнях і отримання подарунка (комплект чохлів для транспортування і зберігання шин);

придбання літньої рідини склоомивача (5 л) за ціною 130 грн.

купівлю запасних частин зі знижкою до 20%.

Акційна пропозиція на запасні частини поширюється на: гальмові колодки, гальмові диски, амортизатори, кульові опори, важелі підвіски, кермові тяги і наконечники, втулки і стійки стабілізатора, пружини підвіски, підшипники поворотні, підшипники маточини, колеса, щітки склоочисників, рідина склоомивача.

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT за допомогою офіційного сайту компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Про інші привабливі пропозиції власники Renault зможуть дізнатися, реєструючись на порталі MY RENAULT, та відвідавши свій особистий кабінет, де клієнту надається можливість:
планувати сервісні роботи на автомобілі, отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта, економити більше за інших в період дії акційних пропозицій.

З моменту запуску даної програми було зареєстровано майже 29 000 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій та користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта.

Отримайте акційну пропозицію на Ваш Renault в найближчому дилерському центрі Renault!

Детальну інформацію про умови акції Ви можете дізнатися за тел. (03131) 3-13-34 або за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3, автосалон Авто Акорд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter