Прес-реліз

Соціальна акція Renault "Тиждень землі"

18 квітня 13:07 2084

Renault в Україні - соціально-орієнтована компанія, яка приділяє велику увагу соціальній сфері, вважаючи одним зі своїх пріоритетних завдань - відповідати на потреби людей, покращуючи якість їх життя. До таких сфер відноситься просування ідей безпеки дорожнього руху, захист навколишнього середовища і благодійні проекти.

22 квітня по всьому світу відзначають свято - Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day), що проводиться під егідою ООН.

Компанія "Рено Україна" вирішила підтримати глобальну ініціативу і провести соціальну акцію "Тиждень Землі", яка проходитиме у всій офіційній дилерській мережі з 18 по 24 квітня.

Протягом 18-24 квітня, а також і після закінчення акції відвідувачі офіційної дилерської мережі Renault зможуть долучитися до турботи про навколишнє середовище разом з Renault. Вусіх дилерських центрах Renault буде організований збір макулатури і батарейок в спеціальні коробки для подальшої їх утилізації.

За минулий рік Renault в Україні запустила цілий ряд соціальних ініціатив:

1. “MASTER добрих справ”:екологічна ініціатива спільно з проектом "Україна без сміття", який пропонує рішення для сортування сміття в умовах офісу і квартири. Фургон Renault Master виступає в ролі мобільного пункту прийому вторсировини, а також автомобіля для доставки окремо зібраного сміття на переробку в Києві та Київській області. Компанія Renault в Україні і дилерська мережа вже скористалася такими рішеннями і встановили спеціальні контейнери для збору макулатури. Кошти, отримані від утилізації макулатури, картону і пластикових кришечок, зібраних в дилерських точках і представництві Renault, йдуть на благочинність.

2. “Благодійна шафа”: ініціатива зі збору одягу і взуття для дітей і дорослих у всіх дилерських центрах Renault. Речі на постійній основі передаються на місцевому рівні тим, хто їх потребує.

3. Збір дитячих книг: в рамках ініціативи в дилерських центрах Renault збираються старі (в гарному стані) або нові книги для дітей від 3 до 16 років, які передаються на благодійні цілі.

4. “Подаруй ялинці життя”: компанія Renault в Україні бере участь в соціальній ініціативі, яка спрямована на захист хвойних дерев від вирубування до новорічних свят.

5. Розіграш живих ялинок в горщиках перед новорічними святами серед підписників сторінки Renault в Україні в соціальній мережі Facebook.

Деталі за адресою: Авто Акорд, м.Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів,3, тел. для довідок: (03131) 3-13-34

Запрошуємо долучитися до захисту довкілля разом з Renault.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter