Прес-реліз

«Галерея світла» розширює географію

28 квітня 13:13 2122

Ще один магазин освітлювальної техніки розпочав роботу за адресою: місто Мукачево, вулиця Миру, 7.

Відкритий торговий заклад наразі четвертий в торговій мережі. До цього моменту «Галерея світла» була представлена освітлювальним салоном на вулиці Ярослава Мудрого, що в Мукачеві, та двома торговими закладами в Ужгороді, на ринку «Краснодонців».

Як зазначають власники торгової мережі, в новому магазині на вулиці Миру представлені світильники відомих європейських брендів, таких як Maytoni та NBlight. Окрім вже звичного для «Галереї світла» широкого вибору люстр різного цінового діапазону, в новому закладі представлені торшери, настільні лампи, бра та різноманітні підсвітки.

Товар представлено таким чином, що кожен відвідувач закладу може «зкомпонувати» для себе комплект із люстри та торшеру чи бра та люстри. Традиційно окрім освітлювальної техніки заклади «Галереї світла» пропонують великий вибір супровідних товарів, починаючи від лампочок різних типів та потужностей та закінчуючи комплектуючими до люстр.

Варто відначити, що новий магазин на вулиці Миру, 7 працюватиме з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 18.30 та в суботу з 9.00 до 16.30.

«Галерея світла» – світло, яке вабить!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter