Прес-реліз

Абсолютно нові Hyundai Elantra та Sonata вже на Закарпатті

13 травня 12:32 1123

Запрошуємо на "День відкритих дверей" та особисто переконайтеся у перевагах новітніх моделей Hyundai!

Гарна новина для всіх прихильників ефектного стилю та корисних інновацій від Hyundai: абсолютно нові Elantra та Sonata вже чекають в автосалоні офіційного дилера – компанії Захід Авто-М.

Нова Elantra – це квінтесенція всього найкращого і передового, зібраного воєдино з акцентом на пріоритети сучасної людини. Це сміливість і динамічність, інноваційність і технологічність, комфорт та економічність, якість і безпека.

Уособлюючи в собі нову концепцію бренду – Modern Premium, нова Elantra вигідно відрізняється від попередньої моделі елегантними і витонченими елементами стилю в екстер’єрі, а також ще більшим набором інноваційних опцій в технічному оснащенні.

Нова Sonata виконана відповідно до дизайнерської концепції бренду – Fluidic Sculpture 2.0. Лейтмотивом дизайну нового бізнес-седана, над створенням якого працювала команда фахівців під керівництвом легендарного Пітера Шрайера, є «внутрішня сила» – художнє втілення солідності і респектабельності, які підкреслюють якість і статус автомобіля.

Інтер’єр салону змінився повністю. Він відрізняється високим європейським стилем і ретельним опрацюванням деталей, більш якісними матеріалами, продуманою і вивіреноїюергономікою водійського місця. Автомобіль став помітно комфортнішим і просторішим.

Чекаємо 14 травня з 10.00 за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул.Автомобілістів, 3. Тел. (03131) 3-18-50.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter