Прес-реліз

Абсолютно новий Volkswagen Tiguan – вже на Закарпатті!

21 липня 15:33 957

Затамуйте подих – він вже тут. Новітній Volkswagen Tiguan вже чекає на Вас в автосалоні офційного дилера Volkswagеn в Україні – компанії "Форвард Автоцентр".

Завітайте на Автоград, що знаходиться в Мукачеві по вул. Автомобілістів, 3, щоб особисто познайомитись з автомобілем, що здатен змінити Ваше уявлення про кросовери.

На дорозі або бездоріжжі – на будь-якому покритті новий Tiguan відкриває для Вас велику кількість можливостей. Завдяки сучасним технологіям і досконалим їздовим характеристикам він підтримує в усьому, чого Ви прагнете досягти. 

Численні електронні асистенти водія, сучасні технології і вичерпні можливості для підключення до Інтернету та інтеграції смартфонів – це ж неймовірний потенціал для нових пригод, та ще й у цілковитій безпеці і з комфортом. 

On-road, off-road та навіть онлайн – новий Tiguan покаже Вам багато нового. Завдяки новітнім технологіям Ви ідеально підготовлені практично до будь-яких пригод. 

Новий Volkswagen Tiguan за ціною від 762 660 грн*  доступний для ознайомлення та замовлення в автосалоні офіційного дилера - компанії Форвард Автоцентр: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3. Деталі за тел.: (03131) 3-14-00. 

* -  для базової версії 1.4 TSI 2WD 6MT Trendline

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter