Прес-реліз

Сервісна акція від Renault

5 серпня 16:41 1331

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск сервісної акції, яка триватиме з 1 серпня по 30 вересня 2016 року в офіційних дилерських центрах Renault. 

Існує думка, що технічне обслуговування – це тільки заміна масла і масляного фільтра, тому процедура не є важливою і проходити її не так вже обов’язково. 

ТО для автомобіля Renault – це не тільки заміна масла, це весь комплекс технічних заходів, що складається з 29 операцій і 87 перевірок в контрольних точках. 

У період сервісної акції надається можливість з максимальною вигодою провести ТО автомобіля. Тільки клієнтам MY RENAULT надається знижка 10% на моторні оливи ELF, 25% на запасні частини групи ТО і 10% на роботи по їх заміні. 

Програма ТО для автомобілів Renault не має жодних винятків або «рекомендованих робіт». Все, що повинно бути зроблено на Вашому авто відповідно до його віку і пробігу, входить в стандартну програму ТО і буде зроблено. Вам не будуть запропоновані зайві операції, всі роботи будуть погоджені з клієнтом. «Заявлена вартість = оплачена вартість» - один зі стандартів компанії Renault, який неухильно виконується. 

Компанія Renault не йде на компроміс у питаннях безпеки. Комфорт водія і пасажирів завжди були і залишаються нашими найсильнішими сторонами. І всі наші зусилля спрямовані на досягнення основної мети - справність і довгострокова експлуатація Вашого автомобіля і Ваш спокій. Після проходження ТО на офіційному сервісі Ви можете бути повністю впевнені в своєму автомобілі. Все, що необхідно перевірити, буде перевірено і все, що необхідно поміняти, буде замінено. 

Тільки серед клієнтів сервісу, зареєстрованих в MY RENAULT, які замовлять в період акції повний комплекс робіт відповідно до пробігу автомобіля, використовуючи при цьому запчастини, матеріали та моторні оливи ELF, придбані у дилера, будуть розіграні цінні призи (валізи, рюкзаки) і супер приз – поїздка в Данію. 

Розіграш відбудеться протягом місяця з дня закінчення акції за допомогою сервісу підбору випадкових номерів http://www.random.org/ в присутності нотаріуса, а також представників компанії Renault в Україні. 

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT мають можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

- планувати сервісні роботи на автомобілі,

- отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,

- економити більше, аніж інші в період дії акційних пропозицій, тощо. 

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua. 

З моменту запуску даної програми було зареєстровано більше 31 000 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій і користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта. 

Відео про переваги технічного обслуговування Renault на офіційній сторінці Renault в Youtube https://www.youtube.com/user/RenaultUkraine.  

Детальну інформацію про умови акції Ви можете дізнатися за тел. (03131) 3-13-34 або за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3, автосалон Авто Акорд або на офіційному сайті компанії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter