Прес-реліз

Авто від RENAULT – завжди вигідне рішення

8 серпня 15:23 951

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск акції “Авто від RENAULT – завжди вигідне рішення”, яка триватиме з 8 по 31 серпня 2016 року включно в дилерській мережі Renault.

Більше 15 років успішної присутності компанії Renault на українському ринку і прагнення надати клієнту найвигідніше рішення покупки автомобіля дозволяють Renault утримувати лідерські позиції серед автомобільних брендів.

Досягнуті результати обумовлені багатьма факторами, зокрема, відмінним співвідношенням якості, надійності та ціни. Не менш важливим є і вигідна кредитна пропозиція від Renault Finance – незмінного лідера на ринку автокредитування. Унікальні для українського ринку кредитні умови від виробника допомагають максимально доступно і швидко придбати бажаний автомобіль.

Компанія "Рено Україна" регулярно проводить серед існуючих і потенційних клієнтів різні акції, завдяки яким автомобілі Renault стають ще більш привабливими і доступними.

З 14 липня стартувала акція від компанії Renault "RENAULT LOGAN. Завжди вигідна пропозиція", яка дає можливість не тільки придбати новий Logan седан, але й отримати комплект зимових шин у подарунок. 

На додаток до поточної пропозиції з 8 серпня стартує акція "Авто від RENAULT – завжди вигідна пропозиція".

Всі відвідувачі дилерських центрів Renault, які з 8 по 31 серпня включно придбають автомобіль Renault Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway в офіційному дилерському центрі, отримують комплект зимових шин у подарунок.

Під час візиту в дилерський центр Renault буде можливість:

– познайомитися з моделями Renault;

– провести тест-драйв, а також переконатися на власному досвіді в європейському рівні комфорту автомобілів;

– дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;

– отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault. 

Детальну інформацію про умови акції Ви можете дізнатися за тел. (03131) 3-13-34 або за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3, автосалон Авто Акорд або на офіційному сайті компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter