Прес-реліз

Дні відкритих дверей у мережі Renault

8 вересня 17:05 1124

З 9 по 11 вересня 2016 р. в дилерській мережі Renault пройдуть "Дні відкритих дверей", присвячені всеукраїнському запуску нової моделі Renault Kadjar.

Компанія Renault в Україні запрошує відвідати свою офіційну дилерську мережу, щоб познайомитися з новою моделлю Renault Kadjar, пройти тест драйв і отримати оригінальний подарунок.

Під час вікенду відвідувачі дилерських центрів зможуть:

- детально ознайомитися з новою моделлю Renault Kadjar;

- пройти тест-драйв на новому автомобілі Kadjar, заповнити анкету і отримати оригінальний подарунок;

- побачити фотозону з 3D наліпкою і зробити екстремальні фото з вашої подорожі, залишаючись в салоні;

- познайомитися з широким модельним рядом кросоверів Renault: Duster, Captur, Koleos;

- зарезервувати і придбати автомобіль Renault;

- дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;

- оформити кредит на придбання Renault Kadjar або іншої моделі, а також аксесуарів з допомогою власної програми кредитування Renault Finance. 

Кожен, хто в період з 9 по 11 вересня 2016 р. пройде тест драйв в офіційній дилерській мережі Renault на території України і вірно заповнить анкету, отримає подарунок - Cardboard. 

Cardboard - це невелика картонна коробка з кріпленням особливої конструкції, куди вкладається смартфон. За допомогою мобільного додатку "GoogleCardboard" в телефоні Cardboard стає окулярами, які відчиняють двері до світу віртуальної реальності для перегляду фото 3600. 

Детальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті компаніїwww.renault.ua, в офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter