Прес-реліз

Максимально вигідне КАСКО

23 листопада 12:06 1090

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск пропозиції "Максимально вигідне КАСКО", яка діє до 31 грудня 2016 року у всій дилерській мережі Renault.

Компанія Renault в Україні пропонує клієнтам максимально вигідні умови для придбання автомобілів. У всіх дилерських центрах Renault тільки до 31 грудня 2016 р. можна скористатися акційною пропозицією, згідно з якою покупець при придбанні нового автомобіля Renault за готівковий розрахунок (не під заставу) може оформити максимально вигідну програму страхування КАСКО з тарифом 3,9% від вартості автомобіля при франшизі 0,5%. При цьому страховий платіж можна розбити на 4 внески.

Програма діє при купівлі автомобілів Renault наступних моделей: Fluence, Megane, Captur, Kadjar, Koleos.

Страхування КАСКО здійснюється на базі "AllRisks" (страхування від всіх ризиків). Додатково до традиційних ризиків, таких як: "Викрадення", "Збиток в результаті ДТП", збитків в результаті стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, страхова компанія також відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій.

Пропозиція по страхуванню КАСКО реалізується в партнерстві з надійною страховою компанією СК "АХА Страхування", безумовним лідером на ринку автострахування України.

Переваги страхового продукту "Максимально вигідне КАСКО":

– вигідний тариф 3,9% (франшиза 0,5%) пропонується тільки в офіційній дилерській мережі Renault;

– можливість погашення страхової премії в 4 етапи (1 раз в квартал);

– надійний страховий партнер "AXA Страхування".

Детальну інформацію та умови акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, у офіційних дилерів Renault в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter