Прес-реліз

Весняна діагностика від Renault

6 квітня 10:44 6345

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск весняної сервісної кампанії, яка триватиме з 24 березня до 31 травня 2016 року в офіційних дилерських центрах Renault.

Спеціальна сервісна пропозиція надає можливість з максимальною вигодою привести до ладу автомобіль після експлуатації в холодний зимовий період. В рамках акції можна виконати діагностику підвіски автомобіля за фіксованою ціною 99 грн., а також скористатися вигідними пропозиціями на придбання запасних частин.

У період сервісної акції всім клієнтам MY RENAULT пропонується продіагностувати найбільш важливі системи автомобіля за фіксованою ціною 99 грн., що включає:

- діагностику підвіски (в т.ч. залишкову товщину гальмівних колодок і дисків);

- діагностику стану шин (в т.ч. залишкову глибину протектора і стан шин);

- перевірку рівнів робочих рідин і щільності гальмівної і охолоджуючих рідин.

В рамках акції для власників автомобілів Renault передбачені також особливі привабливіумови на:

- придбання літньої рідини склоомивача (5 л) за ціною 144 грн.

- купівлю запасних частин підвіски і гальмівної системи зі знижкою до 25%.

Тільки серед клієнтів сервісу, зареєстрованих в MY RENAULT, які виконають діагностику автомобіля і придбають запчастини в офіційній дилерській мережі Renault на суму від 1000 грн., буде розіграна подорож на двох до Норвегії «Дорогами тролів».

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT за допомогою офіційного сайту компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Про інші привабливі пропозиції власники Renault зможуть дізнатися, реєструючись на порталі MY RENAULT, та відвідавши свій особистий кабінет, де клієнту надається можливість:

- планувати сервісні роботи на автомобілі,

- отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,

- економити більше за інших в період дії акційних пропозицій.

З моменту запуску даної програми було зареєстровано майже 39 000 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій та користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта. 

Отримайте акційну пропозицію на Ваш Renault в найближчому дилерському центрі Renault!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter