Прес-реліз

Спеціальна пропозиція на FIAT

19 червня 13:15 839

                                                                                                                                                                                                                                                                         Експерт з фінансування

Спеціальна пропозиція на FIAT
Отримуйте фінансування від 0% річних

Валюта фінансування – USD*

Ставка 0%

Аванс 30%

Строк лізингу 12 місяців

Валюта фінансування – UAH

Ставка 0%

Аванс 60%

Строк лізингу 12 місяців.

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ

– Аванс від 25%

– Вибір валюти фінансування – UAH, USD

– Вибір графіка платежів – класичний, ануїтет, дегресія, сезонний.

– Клієнти – приватні особи, компанії, приватні особи-підприємці.

– У графік платежів ВЖЕ ВКЛЮЧЕНІ та рівномірно розподілені на весь строк всі обов’язкові платежі при купівлі авто: реєстраційні номери та техпаспорт, пенсійний збір (3% - 5% залежно від вартості авто), страхування КАСКО та ОСЦПВ на весь термін фінансування.

ПЕРЕВАГИ ФІНАНСУВАННЯ ЧЕРЕЗ ULF FINANCE

1. Вибір оптимального продукту. Стандарт – мінімальні початкові витрати. Експрес – оформлення послуги без надання фінансових документів.

2. Принцип «єдиного вікна». Ви підписуєте єдиний договір фінансового лізингу, вирішенням всіх інших питань (реєстрація та зняття з обліку, сплата державних податків та зборів, страхування авто) займається ULF Finance.

3. Сервісна підтримка. Послуга ULF Асистанс протягом усієї співпраці: лінія підтримки 24/7 на дорогах Україні, урегулювання страхових випадків та захист Ваших інтересів у страховій компанії.

ПРО КОМПАНІЮ

ULF Finance (ТОВ «Український лізинговий фонд») працює на фінансовому ринку України з 2011 року. За 5 років компанія досягла провідних позицій на ринку лізингу. На сьогодні кожен 5-ий автомобіль, придбаний у лізинг, фінансується ULF Finance. Пропонуємо комплексну послугу фінансування автотранспорту незалежно від його типу, марки та вартості. Кожен клієнт може знайти оптимальний для себе спосіб придбання: фінансовий лізинг, фінансовий лізинг з сервісом, оперативний лізинг, зворотний лізинг, фінансування авто з пробігом після лізингу.

*Валюта фінансування USD означає фінансування в UAH з прив’язкою до курсу USD. Під ставкою 0% слід розуміти ставку від 0,000001% річних. Одноразова комісія 2,5%. Умови фінансування залежать від строку лізингу та розміру авансу. Спеціальні умови поширюються на весь модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Fiat. Спецпропозиція діє до 31.12.2017 р. по всій території України. Не є публічною офертою. Фінансує ТОВ «Український лізинговий фонд». Свідоцтво Держфінпослуг ФЛ №458 від 11.03.2014 р. Детальну інформацію можна дізнатися у представників компанії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter