Прес-реліз

Hyundai Elantra – ціни б’ють по гальмам

18 липня 08:37 769

Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів Hyundai в Україні, оголошує про встановлення надзвичайно вигідної цінової пропозиції на модель Elantra.

Придбати автомобілі за вигідними цінами у салонах офіційних дилерів можна з 5 липня 2017 року.

В усій офіційній дилерській мережі «Хюндай Мотор Україна» діє нова цінова пропозиція на усі комплектації популярної моделі Hyundai Elantra.

Відтепер інноваційну, надійну та комфортну Elantra 2017 року з мотором 1.6 літра та механічною коробкою передач в комплектації Classic можна придбати за ціною лише 440 700 гривень, що на 26 200 грн. вигідніше.

Акційна вартість Elantra 1.6 літра з автоматичною коробкою передач в популярній комплектації Comfort складає 498 100 гривень, що на 29 400 грн. вигідніше.

Нова цінова пропозиція:

Акційні автомобілі Hyundai Accent можна придбати у кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням – https://hyundai.com.ua/hyundai-finance.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter