Прес-реліз

Подарунок від Renault на день незалежності України

4 серпня 15:48 1222

Компанія Renault в Україні підготувала до Дня Незалежності України цікавий розіграш фірмового гіроборда з Renault Boutiqueв соціальній мережі Facebook.

З 1 серпня на офіційній сторінці Renault Ukraine в соціальній мережі Facebook стартував розіграш фірмового гіроборда з колекції Renault Boutique, який триватиме до 25 серпня включно.

Щоб стати учасником розіграшу до дня Незалежності України потрібно виконати кілька простих дій:

1. Зробити власне фото з новими моделями Renault: Meganeхетчбек, Captur, Kadjar або MeganeSedan в будь-якому місці (в дилерському центрі Renault, на вулиці, на АЗC, на парковці, тощо);

2. Публічно (для всіх) поділитися цим фото в своєму профілі в Facebook;

3. Вказати в тексті публікації «#ДеньНезалежностіРазомІЗRenault@renault.ua» (після @ без пробілу).

4. Залишити посилання на своє повідомлення під публікацією. 

Серед усіх учасників 4 вересня 2017 р. буде проведено розіграш за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/).

Імена переможців будуть опубліковані відповідно до умов акції, на сайті http://www.renault.ua/ і на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

В 2016 р. бренд RENAULT посів 1-ше місце на автомобільному ринку України з часткою 10,9%. Другий рік поспіль компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки новому поколінню автомобілів Renault, широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Finance і кваліфікованій дилерській мережі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter