Прес-реліз

Подаруйте вашому авто нові литі диски від RENAULT

20 вересня 14:56 800

Компанія Renault в Україні оголошує про сервісну акцію, яка триватиме до 31.10.2017 р. в офіційній дилерській мережі Renault, з вигідною пропозицією на комплекти фірмових литих дисків.

В період дії акції «Подаруйте вашому авто нові литі диски», з 4-го вересня по 31 жовтня, власникам Renault Duster, Renault Sandero, Renault Sandero Stepway, Renault Logan і Renault Logan MCV пропонується спеціальна ціна на комплект литих дисків* (під комплектом мається на увазі 4 литих диска + 4 ковпачки з логотипом Renault).

Залежно від розміру комплекту дисків і моделі Renault вигода для клієнта може становити 5-6%, що є ще одним аргументом придбання нових дисків для улюбленого автомобіля.

Щоб оперативно отримувати інформацію про поточні акції і знижки компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Також особистий кабінет в MY RENAULT надає клієнту можливість:

– планувати сервісні роботи на автомобілі;

– отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта;

– заощаджувати більше, ніж інші в період дії акційних пропозицій.

В 2016 р. бренд RENAULT посів перше місце на автомобільному ринку України з часткою 10,9%. Два роки поспіль компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки новому поколінню автомобілів Renault, широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Finance і кваліфікованій дилерській мережі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter