Прес-реліз

Doblo Cargo отримав титул «Легкий фургон року» третій раз поспіль

17 січня 15:14 838

Fiat Professional Doblo Cargo був названий «Легким Ваном року» втретє поспіль в престижному конкурсі What Van Awards 2018.

А на лондонській церемонії нагородження для Fiat Professional був також високо оцінений популярний бренд Fiorino в категорії «Маленький фургон», який продемонстрував глибину і привабливість лінійки легких комерційних автомобілів Fiat Professional.

Вантажопідйомність Doblo Cargo до однієї тонни, вантажомісткість до 5,0 м3, а також ряд ефективних 1,3-літрових і 1,6-літрових дизельних і 1,4-літрових бензинових двигунів зробили багаторазового лауреата кращим автомобілем не тільки для корпоративних клієнтів, але і для суддівської колегії.

Судді були вражені новими якісними характеристиками Doblo Cargo, в тому числі відмінною динамікою і комфортом – завдяки його сучасній 2-важільної підвісці, а також кращим в сегменті вантажомісткості міцності, надійності і широкій лінійці.

«Той факт, що Doblo Cargo виграв премію Light Van Award три роки поспіль, свідчить про її неминущі якості», – говорить Джеймс Даллас, редактор журналу What Van?. «Найвища керованість і високий рівень якості збірки відносяться до переваг Doblo, але саме широта лінійки дійсно відрізняє його завдяки вантажомісткості від 3,4 до 5,0 м3 і вантажопідйомності від 750 кг до цілих 1,005 кг».

Приймаючи нагороду за Doblo Cargo, Річард Чемберлен, регіональний менеджер Fiat Professional, сказав: «Ми дуже горді як Doblo, так і Fiorino, і раді, що вони завоювали ще дві нагороди для нашого бренду.

«Ці нагороди особливо важливі, оскільки вони присуджені групою експертів, які дійсно розуміють ринок LCV і знають, що шукають клієнти. Нагороди також свідчать про силу і конкурентоспроможність лінійки фургонів Fiat Professional, яка останнім часом поповнилася завдяки Talento і пікапу Fullback, що підкреслює величезні успіхи бренду і підвищення його репутації».

З оновленим дизайном, всередині і зовні, Fiorino ідеально підходить для використання в місті завдяки його маневреності та зручному паркуванню. Незважаючи на це, він має чудову вантажомісткість до 2,8 м3 і може перевозити до 660 кг корисного навантаження. Крім того, Fiorino є лідером в плані продуктивності, низьких експлуатаційних витрат, комфорту і функціональності.

Детальну інформацію про автомобілі можна отримати в автосалоні компанії «Захід Авто-М» за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3. Тел. (03131) 3-80-62, http://fiat.zet.com.ua/

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter