Прес-реліз

Привабливі ціни на оригінальні аксесуари для автомобілів Hyundai

11 квітня 15:13 790

Офіційний дистриб’ютор автомобілів Hyundai, компанія «Хюндай Мотор Україна», пропонує власникам моделей цієї марки привнести «родзинку» в зовнішній вигляд або оздоблення салону за допомогою оригінальних аксесуарів. Тільки з 2 квітня по 4 травня 2018 року в салонах офіційних дилерів марки Hyundai в Україні діє спеціальна вигідна пропозиція на фірмові аксесуари.

Спеціальна пропозиція діє на аксесуари для моделей i10, i20, i30 (GD і PD), i40 (VF), Elantra (AD), Tucson (TL), ix35 (LM), Santa Fe (DM), Grand Santa Fe (NC) та IONIQ. В період дії акції покупці зможуть придбати зі знижкою від 5% до 10% аксесуари таких категорій:

Стиль: світлодіодне підсвічування простору для ніг, світлодіодне підсвічування дверей, накладки порогів, накладки дверей;

Захист: комплект бризковиків, килимки салону і багажника;

Транспортування: кріплення для велосипедів, сталевий багажник на дах, обмежувачі багажного простору;

Колісні диски.

Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

Пропозиція діє до 4 травня 2018 року у всій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 2.04.2018 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter