Прес-реліз

З початку року ПриватБанк на Закарпатті видав уже 2 іпотечні кредити за оновленою програмою

19 квітня 15:41 744

Закарпатці уже оцінили зручність та вигідність купівлі житла в кредит у ПриватБанку та подали більше десятка заяв на покупку осель.

З минулого року найбільший державний банк України ПриватБанк поновив іпотечне кредитування фізичних осіб на вигідних та прозорих умовах. Відтепер завдяки програмі "Житло в кредит" клієнтам стала більш доступна житлова нерухомість на первинному та вторинному ринках, а також конфіскована нерухомість банку (повний перелік пропозицій – planetestate.com.ua).

"Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Закарпатті. – На сьогоднішній день ми пропонуємо привабливу відсоткову ставку без будь-яких додаткових комісій  та великий термін кредитування, які дозволяють реально зменшити рівень щомісячного фінансового навантаження на позичальника".

За іпотечними кредитами діють такі умови:

– термін кредитування – до 240 місяців,

– аванс – 25%,

– відсоткова ставка (річних) – 17,9% для первинного ринку, 22,9% – для вторинного ринку, 17,9% – для нерухомості банку,

– платежі за додаткові та супутні послуги кредитодавця, обов’язкові для укладання договору: страхування іпотеки – 0,5% від вартості нерухомості, особисте страхування – 0,5% від залишку заборгованості. 

Вагома перевага іпотечного кредиту у ПриватБанку – фаховий супровід та консультування, клієнт може онлайн залишити заявку на сайті і протягом 30-ти хвилин отримає повну консультацію від співробітника банку, а також, якщо клієнт ще не визначився, менеджер банку допоможе підібрати оптимальний варіант.

Ще більше новин про актуальні акції, інновації та програми ПриватБанку – насайті та усоціальній мережі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter