Прес-реліз

Тиждень вигідних цін на стильний бізнес-седан Hyundai Elantra

23 квітня 12:01 763

Тільки до 30 квітня на стильний, динамічний і практичний седан Hyundai Elantra 2017 модельного року діють спеціальні вигідні ціни. Придбати один з бестселерів марки Hyundai можна в усіх офіційних дилерських центрах ТОВ «Хюндай Мотор Україна».

В Україні Hyundai Elantra доступний в чотирьох комплектаціях, оснащується бензиновими двигунами об’ємом 1.6 і 2.0 літрів на вибір, які працюють в парі з 6-швидкісними механічною і автоматичною коробками передач. Також спеціальні ціни встановлені на «заряджену» версію Elantra Sport 2017 модельного року, яка оснащується 200-сильним 1.6 літровим бензиновим мотором, взаємодіє з 7-діапазонною роботизованою трансмісією з подвійним зчепленням.

Автомобілі Hyundai Elantra можна придбати у кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням – https://hyundai.com.ua/hyundai-finance.

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена.

* Пропозиція діє до 30 квітня 2018 року в усій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 20.04.2018 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter