Прес-реліз

Про кондиціонер подбає Renault

30 травня 10:16 800

Традиційно, з початком літа, компанія Renault в Україні відкриває сезон привабливих цін на послуги очищення системи кондиціонування і супутніх товарів. Сервісна акція «Про кондиціонер подбає Renault» проходить з 28 травня по 30 червня 2018 року в офіційних дилерських центрах Renault.

Акція «Про кондиціонер подбає Renault» надає можливість з максимальною вигодою виконати обслуговування системи кондиціонування в автомобілях Renault, а також придбати сезонні товари та аксесуари за привабливою ціною.

На роботу кондиціонера великий вплив має зовнішнє середовище, особливо в період більш активної експлуатації – весна-літо. Зниження ефективності теплообміну кондиціонера може бути результатом попадання в нього бруду – пилу, пуху, комах, які надходять з потоком повітря з вулиці і можуть забивати його стільники. Саме тому необхідно приділяти особливу увагу стану системи кондиціонування у цей період.

Для більшості моделей Renault рекомендується перевіряти і очищати систему кондиціонування один раз у 2 роки.

З 28 травня по 30 червня 2018 року всі клієнти сервісу MY RENAULT зможуть виконати комплексну очищення системи кондиціонування автомобіля за 399 грн*, яка включає в себе вартість балона і робіт з очищення. Для очищення системи пропонується на вибір балон з запахом «цитрус» або «свіжість» за зниженою ціною 287 грн* (знижка 36%).

Вірно працюючий кондиціонер забезпечить зручність і комфорт для водія і пасажирів, а також подарує виключно приємні враження від поїздки, особливо в теплий період року.

На додаток до вигідних умов очищення системи кондиціонування акція «Про кондиціонер подбає Renault» дозволяє клієнтам сервісу MY RENAULT

1. Придбати літню рідину склоомивача 5л за акційною ціною 149 грн*.

2. Придбати з вигодою до 30%* сезонні і супутні товари:

– засоби для догляду за автомобілем;

–  салонний фільтр, фільтр повітря;

– щітки склоочисника;

– деталі системи кондиціонування, радіатор, конденсер;

– набори лампочок.

3. Придбати аксесуари для подорожей зі знижкою до 15%*:

–  фаркопи;

–  багажні дуги, кріплення для велосипедів, багажні бокси.

4. Отримати в подарунок карту Рено Асістанс+ за умови обслуговування на суму від 2000 грн. з ПДВ, обов’язковій реєстрації картки в My Renault і на сайті реєстрації.

Клієнти, які виконали в рамках акції операції по заміні запасних частин в дилерській мережі Renault, візьмуть участь у розіграші цінних призів з асортименту Renault Boutique**.

Також нагадуємо, що для автомобілів віком понад 5 років (починаючи з 2012 р випуску) на постійній основі діє програма лояльності, в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці.

Знижки по акції і за програмою лояльності не додаються. В період дії акції «Про кондиціонер подбає Renault» для таких клієнтів актуальні вигідні умови по запасним частинам MOTRIO.

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Реєстрація в MY RENAULT надає можливість клієнту:

1. Отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля Клієнта;

2. Можливість економії при використанні акційних пропозицій;

3. Дізнаватися «з перших вуст» про новини бренду;

4. Завжди бути на зв’язку з дилером і представництвом;

5. Отримувати необхідні послуги/допомогу в найкоротші терміни;

6. Висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;

7. Ефективно планувати події по автомобілю.

 Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні – це транснаціональна група, яка об’єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п’яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що автоспорт є важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.

*Знижки розповсюджуються лише на клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua.  Надання знижок в акційний період клієнтам, не зареєстрованим в системі My Renault, але які є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера.

**Правила проведення розіграшу з переліком призів та строками будуть в наявності на сайті www.renault.ua

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter