Прес-реліз

Renault бонус. Ще краща ціна!

9 липня 13:24 951

Renault в Україні пропонує нові умови придбання автомобілів в кредит, який зменшує ціну. З 6 липня в дилерській мережі Renault діє нова унікальна кредитна програма «Renault Бонус» від Renault Фінанс, яка дозволяє заощадити при купівлі автомобіля в кредит.

Оформлення кредиту на придбання автомобіля - це не тільки виплата його вартості протягом зручного терміну, але і додаткові фінансові витрати (комісія, страхування та ін.). Останні є значним фактором, який змушує вагатися у раціональності кредитування.

Щоб компенсувати витрати при оформленні кредиту, Renault Фінанс пропонує вигідне кредитування за новою  програмою  «Renault Бонус».

Нова програма фінансування «Renault Бонус»  надає можливість отримати знижку 10 000 грн* на автомобілі  Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway за умови придбання автомобіля в кредит*.

Окрім знижки, перевагами купівлі нового Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway в кредит стануть:

– зменшення початкових витрат (авансу);

–  економія на реєстрації автомобіля (зменшення бази нарахування ПФ);

–  збереження переваг кредитування за програмою Renault Фінанс.

Фактичну економію можна продемонструвати на прикладі купівлі нового Renault Logan в кредит. При авансовому внеску 30% зі ставкою 13,9% на 5 років, економія на початковому етапі становить 16 780 грн. Окрім цього присутня щомісячна економія під час погашення платежу.

Обирайте прості та вигідні фінансові умови придбання автомобілів Renault!

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Детальну інформацію про умови акції Ви можете дізнатися за тел. (03131) 3-13-34 або за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3, автосалон Авто Акорд або на офіційному сайті компанії https://renault.zet.com.ua/

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об’єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п’яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.

*Пропозиція діє з «06» липня 2018 р. до «31» липня 2018 р. на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться АТО та ОСС) в дилерській мережі Renault.

Про детальні умови пропозиції дізнайтесь на сайті www.renault.ua та у дилерській мережі Renault в Україні, про умови кредитування та додаткові зобов’язання дізнайтесь на сайті www.renault.ua, www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р.

**Ви можете отримати кредит по програмі Renault Фінанс для придбання автомобіля Renault на наступних умовах: максимальний строк – 12 місяці, аванс – 50% від вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 5,9 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Реальна процентна ставка становить від 10,76 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України, окрім територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter