Прес-реліз

Літні ціни на аксесуари Hyundai

3 серпня 15:57 671

Компанія «Хюндай Мотор Україна» встановлює спеціальну цінову пропозицію на оригінальні аксесуари Hyundai. Придбати обладнання за вигідними цінами можна у період з 9 липня по 17 серпня 2018 року в салонах офіційних дилерів марки Hyundai в Україні.

У період літніх відпусток незамінними речами для подорожей на автомобілі є багажні бокси, а якщо передбачається буксирування причепа - фаркопи. Саме тому компанія «Хюндай Мотор Україна» пропонує усім власникам моделей Hyundai i20 (GB), i30 (GD), i30 (PD) i40 (VF), Tucson (TL), ix35 (LM), Santa Fe (DM), Grand Santa Fe (NC) придбати оригінальне обладнання - багажні бокси та фаркопи з комплектом електропроводки до них зі знижкою у 10% від роздрібної ціни.

Також спецпропозиція поширюється на килимки для салону (велюрові і преміум).

Отримати детальну інформацію про акційні товари та зробити замовлення можна в усіх офіційних дилерських центрах Hyundai в Україні.

Поспішайте! Кількість аксесуарів обмежена!

* Пропозиція діє до 17 серпня 2018 у всій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Продавець залишає за собою право змінювати ціни на аксесуари без попереднього повідомлення.

Детальну інформацію про акцію можна отримати в автосалоні компанії «Захід Авто-М» за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3. Тел. (03131) 3-18-50, http://zet.hyundai.com.ua/

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter