Прес-реліз

Hyundai Sonata 2020: втілення чуттєвої спортивності

11 березня 15:05 1532

Сьогодні компанія Hyundai Motor представила зображення моделі Sonata нової генерації, що демонструють спортивний образ чотирьохдверного купе. У восьмому поколінні Sonata втілює концепцію дизайну Hyundai Sensuous Sportiness («Чуттєва спортивність»), яка була вперше продемонстрована у 2018 році на прикладі концепту Le Fil Rouge.

«Дизайн нової Hyundai Sonata відрізняє інноваційний, купеподібний силует. Короткий задній звіс, похила лінія даху і занижена кришка багажнику створюють збалансований і солідний образ, а фірмовий хромовий елемент Hyundai з вбудованою світлодіодною оптикою, що пронизує капот по всій його довжині, візуально додатково подовжує його. Ці елементи втілюють в життя дизайн Sensuous Sportiness», – сказав Санг Юп Лі, старший віце-президент і голова Hyundai Design Center.

Прогресивний дизайн екстер’єру

Чуттєва спортивність, притаманна концепту Le Fil Rouge, а відтепер й серійній моделі Sonata, визначається гармонією між чотирма фундаментальними елементами в дизайні автомобіля: пропорція, архітектура, стиль і технологія. У профілі Sonata помітне гармонійне поєднання багатошарових чітких ліній кузова та чистих об’ємів. Увігнуті і опуклі форми також ретельно сплановані, щоб створити сексуальний, купеподібний образ автомобіля.

Hyundai Sonata 2020

Нова Sonata виглядає набагато більш спортивною, ніж її попередниця, завдяки тому, що висота кузова була зменшена на 30 мм, а ширина збільшена на 25 мм. Колісна база збільшена на 35 мм (до 2 840 мм), а довжина кузова - на 45 мм (до 4 900 мм).

У передній частині моделі виділяється широкий, що здається багатошаровим, капот, який органічно поєднується з каскадною решіткою радіатору, виконаною у новій концепції Digital Pulse. Нову Sonata відрізняють оригінальні денні світлодіодні ходові вогні Hidden Lighting Lamps (HLL), виконані у вигляді хромового елемента, який бере початок біля зовнішнього нижнього кута фар і простягається до середини капоту. При вимкненому освітленні денні ходові вогні виглядають як хромовані смужки, а при включенні фар починають світитися. Ще один акцент, властивий новому поколінню Sonata – оригінальної форми задні ліхтарі з характерними аеродинамічними «гребінцями». Ліхтарі заходять верхніми краями на кришку багажнику, а нижніми - об’єднуються однією світлодіодною смугою, яка проходить посередині кришки багажнику.

Інноваційна архітектура салону

Концепція «легкої архітектури», притаманна концепту Le Fil Rouge, втілена в інноваційному інтер’єрі Sonata за рахунок застосування м’якого, природного освітлення приладової панелі і дверей.

Приладова панель багата і сучасна, а на створення її впізнаваної крилатої форми дизайнерів Hyundai надихнув літак Stealth. При погляді на неї складається враження, що панель як би парить у повітрі. Атласні хромовані акценти підсилюють цей ефект. Дизайнери максимально стиснули висоту панелі приладів і вентиляційних отворів, щоб посилити відчуття легкості.

Роблячи акцент на зручності керування автомобілем, дизайнери відійшли від застосування великих екранів, представлених сьогодні у багатьох автомобілях преміум-класу, і замість цього об’єднали два дисплея, використовуючи унікальну S-подібну криву лінію. Ці дисплеї мають ємнісні сенсорні кнопки, що полегшують процес управління.

Серед інших новинок в інтер’єрі Sonata – компактне кермо з ергономічно розташованими клавішами управління різними системами автомобіля, двоповерхова центральна консоль з нішею для документів і дрібних речей, кнопковий селектор коробки передач shift-by-wire. Також на цій моделі вперше застосують інноваційну технологію «цифрового ключа», що дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун дистанційно, за допомогою смартфону.

Що до технічних характеристик Hyundai Sonata, то вони будуть озвучені 11 березня 2019 року під час офіційної презентації моделі, яка відбудеться у Сеулі (Південна Корея).

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter