Прес-реліз

Акційна весняна діагностика на автомобілі Renault

5 квітня 17:15 781

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск сервісної акції «Весняна діагностика 2019», яка буде проходити з 25 березня по 19 травня 2019 року в офіційних дилерських центрах Renault. У цей період дуже вигідно виконати діагностику автомобіля Renault, а також придбати для нього запчастини, найбільш необхідні після всіх перенесених взимку негараздів: деталі підвіски, рульового управління, гальмівної системи. Акційна пропозиція включає і сезонні аксесуари: бризковики, килими в салон і в багажник, литі диски.

Регулярне технічне обслуговування (ТО) – запорука комфортної і тривалої експлуатації автомобіля. Дуже важливо виконувати діагностику автомобіля своєчасно, щоб підтримувати його функціональність на належному рівні і бути впевненим в його технічній справності.

З 25 березня по 19 травня 2019 року всім клієнтам сервісу MY RENAULT пропонується комплекс діагностичних послуг автомобіля за ціною 1 грн1. У комплекс включені:

  • діагностика підвіски (в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок і дисків);
  • діагностика стану шин (в тому числі перевірка залишкової глибини протектора і стану шин);
  • перевірка рівнів робочих рідин і щільності гальмівної і охолоджуючих рідин;
  • діагностика АКБ.

Крім того, в рамках сервісної акції «Весняна діагностика 2019» власник автомобіля Renault отримує можливість2:

  • виконати заміну деталей підвіски, рульового управління, гальмівної системи зі знижкою до 30% на запчастини і 10% на роботу по їх заміні;
  • придбати літню рідина склоомивача об’ємом 5 л за акційною ціною 150 грн. з ПДВ;
  • придбати зимову рідину склоомивача об’ємом 5 л за акційною ціною 230 грн. з ПДВ;
  • придбати аксесуари зі знижкою до 20%: килими для багажника і салону, бризковики, литі диски;
  • придбати карту технічної допомоги в дорозі Renault Assistance+ за спеціальною ціною – 99 грн з НДС3.

Ще одним приємним бонусом4 обслуговування автомобіля в акційний період (з 25 березня по 19 травня 2019 року) є шанс виграти туристичну поїздку на двох до Нормандії (Франція) в рамках програми «Відкривай Францію разом з офіційним сервісом RENAULT», а також отримати цінний приз з асортименту Renault Boutique.

На постійній основі діє програма лояльності для автомобілів віком понад 5 років (починаючи з 2013 р. випуску і старше), в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці . В період дії акції «Весняна діагностика 2019» для таких клієнтів актуальні вигідні умови по запасних частинах MOTRIO5.

Інформацію про умови акції Ви можете дізнатися за тел. (03131) 3-13-34 або за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3, автосалон Авто Акорд або на офіційному сайті компанії https://renault.zet.com.ua/

ВЕСНЯНА ДІАГНОСТИКА – ТУРБОТА ДЛЯ ВАШОГО RENAULT!

4-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Про Groupe Renault

Groupe Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об’єднує кілька марок, яка продала майже 3,88 млн автомобілів в 134 країнах в 2018 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п’яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.

1 У разі подальшого проведення заміни запасних частин за результатами діагностики. Без подальшої заміни запасних частин, вартість діагностики відповідає вартості 0,4 нормо-години і визначається вартістю нормо-години, прийнятої на конкретному дилерському підприємстві.

2 Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі MY RENAULT www.my.renault.ua (виняток – реферанси сегментів А і S, на які знижка надається незалежно від наявності реєстрації клієнта в системі MY RENAULT). Компанія «Рено Україна» залишає за собою право на зміну тарифу на запасні частини протягом акції при збереженні рівня акційних знижок.

3 Клієнтам сервісу з автомобілями старше 5-ти років, за умови проходження діагностики автомобіля за 1 грн в рамках акції. Обов’язковою умовою є реєстрація карти, активація карти на онлайн-порталі http://servicecontract.renault.ua/, а також реєстрація відповідного реферанса (7711765250) в системі MyRenault.

4 Поширюється серед Клієнтів, зареєстрованих в My Renault і виконали в рамках акції в дилерській мережі RENAULT операції по заміні гальмівних колодок або гальмівних дисків, заміні амортизаторів або пружин підвіски, при реєстрації дилером відповідних операцій в MY RENAULT.

5 Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter