Прес-реліз

Підготуйте ваш автомобіль Hyundai до зими за вигідною сервісної програмою

16 жовтня 14:52 770

З 15 жовтня по 30 листопада 2019 року в усій офіційній сервісній мережі компанії «Хюндай Мотор Україна» діє сервісна програма «Winter is coming», в рамках якої власники автомобілів Hyundai зможуть здійснити комплексну діагностику своїх машин, а також скористатися вигідною пропозицією на роботи з сервісного обслуговування та придбання запчастин.

Кожен автолюбитель знає, наскільки важливо правильно і своєчасно підготувати автомобіль до експлуатації в осінньо-зимовий період. Компанія «Хюндай Мотор Україна» запрошує всіх власників автомобілів Hyundai взяти участь в сервісній кампанії «Winter is coming».

Сервісна програма для автомобілів Hyundai включає:

  • комплексну діагностику за 12 параметрами (вартість 300 грн.),
  • знижку 15% на сервісні роботи (за винятком кузовних і малярних робіт, робіт із встановлення додаткового обладнання та шиномонтажу),
  • знижку до 15% на великий асортимент оригінальних запасних частин і запчастин Product Line 2.

Сервісна програма для автомобілів Hyundai

Крім того, учасники зимової сервісної програми зможуть провести тест-драйв нових моделей Hyundai та отримати в подарунок безкоштовну мийку свого автомобіля.

Детальну інформацію про акцію можна отримати в автосалоні компанії «Захід Авто-М» за адресою: м. Мукачево, Автоград, вул. Автомобілістів, 3. Тел. (03131) 3-18-50, http://zet.hyundai.com.ua/

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter