Ужгородські гандболістки здолали суперниць з Херсона

Гандбольний клуб «Карпати» здобув перемогу у першому матчі 8-го туру Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги, в якому вони перемогли херсонську «Дніпрянку» з рахунком 23:24.

Ужгородки розпочали матч обережно, проте першими повели в рахунку. Відзначилась – Дарія Кот. Після декількох пропущених м’ячів, «Карпати» впевнено пішли вперед, не залишивши шансу херсонкам. Кінцівка першої половини зустрічі також була за ужгородками. У підсумку – 10:13 на користь гостей.

Другий тайм «Карпати» розпочали у більшості, що допомогло їм збільшити перевагу у рахунку. Трохи розслабившись, наші гандболістки пропустили шість м’ячів, а забити зуміли тільки один.

За дві хвилини до кінця поєдинку у ворота Ірини Яблонської були призначені два пенальті, які «Дніпрянка» успішно реалізувала.

Переможний гол у ворота господарів забила Дарія Кот, яка потужним кидком з 15-ти метрів влучила у ворота.