Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації стартував в Ужгороді

Спорт  25 березня 2017 року, 17:21 1467 ФОТО

24 березня в Ужгороді розпочався чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації, який проводять Міністерство молоді та спорту України, Ліга радіоаматорів України та Товариство сприяння обороні України. Суддівську колегію очолює суддя національної категорії ужгородець Дмитро Павлик. У програмі змагання вправи "спринт" на ужгородській Шахті, дві класичні дистанції – на діапазонах 3,5 мегагерц (у Дубках) і 144 мегагерц (в Оноківцях), та у радіоорієнтуванні (Оріховиця).

Чемпіонами у спринті у своїх вікових групах стали киянка Олександра Пархоменко, донеччани Олексій Іванько, Руслан Золочевський та Данило Дворніков, Ельвіра Ничипорук із Сумської області та Олена Покровська, Наталія Панчук і Ярослав Дебопре з Хмельниччини.

Кращі результати у змаганнях серед ветеранів показали вінничани Василь Колодяжний (категорія до 40 років) і Сергій Зеленський (до 50 років), угорець Белла Нодь (до 60 років) та Олег Фурса з Київщини (до 70 років). Єдиний представник Закарпаття – 70-річний ужгородець, майстер спорту міжнародного класу Вячеслав Баранов фінішував у своїй категорії з четвертим результатом. Змагання триватимуть до 27 березня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0