В Ужгороді зводять спорткомплекс для юних закарпатських футболістів

Спорт  4 вересня 2020 року, 14:43 1867 ФОТО

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров оглянув спортивний об’єкт «Великого будівництва» в Ужгороді. Це комплекс Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу (більш відомий як «Спартак»). Зараз там реконструюють будівлю, яка в минулому була станцією «Турист». Надалі вона стане спортивно-реабілітаційним центром.

Директор СДЮШОР Вадим Дьордь розповів, що до комплексу увійдуть якісні спортивні майданчики і футбольні поля, а також будівля із роздягальнями, медичними кабінетами, кухнею, кімнатами для відпочинку, душовими, буде навіть сауна із невеликим басейном, приміщення для прання білизни та п’ять кімнат для проживання учнів-спортсменів із інших населених пунктів А ще тут планують відкрити музей присвячений відомим закарпатським футболістам.

Loading...

Читайте також:  На Мукачівщині триває будівництво футбольної академії

Завершити роботи планують наприкінці вересня. Фінансується будівництво коштом обласного бюджету. Директор спортшколи звернувся до голови Закарпатської ОДА із проханням допомогти збудувати під’їзну дорогу, вона не внесена до проєкту. Це питання Олексій Петров взяв під особистий контроль.

Під’їзна дорога до Спартака

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0