Тільки оцет не використовуйте: чим швидко відмити вапняний наліт на крані
Вапняний наліт утворює тверді, білі, крейдяні відкладення карбонату кальцію на часто використовуваних поверхнях, таких як крани, душові лійки та чайники.
Чималій кількості людей цей неприємний момент відомий. Хоча ця речовина не є небезпечною, вона може мати непривабливий вигляд. Вона також може впливати на роботу кранів, труб і душових лійок, що з часом призводить до їх засмічення і зниження тиску води.
ВІДЕО ДНЯЕксперти однієї із клінінгових компаній порекомендували бюджетний спосіб очищення, який допоможе зберегти крани блискучими без використання агресивних хімікатів.
РекламаДехто використовує для очищення оцет, який допомагає у боротьбі з вапняним нальотом. Але експертка з клінінгу Шарлотта Гюз закликала домогосподарства уникати його використання для очищення кранів.
«Уникайте використання агресивних хімічних речовин, таких як оцет, на таких поверхнях, як матова латунь, матові чорні поверхні або хром», — зазначила вона.
РекламаНатомість професіонал радить використовувати лимонний сік, стверджуючи: «Хоча лимонний сік також кислий, але він м’якший. Просто переконайтеся, що розчин залишається не довше двох хвилин, щоб захистити цілісність поверхні».
Шарлотта пояснила, чому лимонний сік такий ефективний: «Він багатий на лимонну кислоту, яка природним чином розщеплює вапняний наліт, не пошкоджуючи ваші крани. Це швидке, ефективне рішення, яке не лише очищає відкладення, але й залишає ваші крани свіжими та блискучими».
«Лимонна кислота вступає в реакцію з карбонатом кальцію у вапняному нальоті, розчиняючи його до розчинної форми, яку легко змити. На відміну від більш агресивних хімічних засобів, лимонний сік безпечний для більшості приладів і не шкодить навколишньому середовищу», — додала вона.
РекламаНагадаємо, у мережі назвали дешевий спосіб, як відчистити жовтий наліт з унітаза.