Так роблять на Закарпатті й рослини після цього не в’януть: чим підживити у спеку

Одне з видань розповіло про метод порятунку рослин у спеку, який використовують на Закарпатті. Автори переконують, що після такого підживлення рослини не так сильно в’януть.
Є рослини, яким у спеку потрібен особливий догляд. Коли вдень встановлюється аномально висока температура повітря, то огірки, кабачки, баклажани, морква та кілька інших овочевих культур можуть зів’янути.
ВІДЕО ДНЯВидання, яке спеціалізується на порадах, подає спосіб як цього уникнути. За словами авторів, такий спосіб підживлення використовують на Закарпатті й він дає гарні результати.
РекламаОдним із розчинів, який рятує рослини, є поєднання води, соди та кориці. В 1 літр тепло води додають столову ложку соди та таку ж кількість кориці. Все потрібно перемішати. Надалі цей розчин потрібно розвести у співвідношенні 1:10, тобто в 10 літрів води влити 1 літр розведеної соди та кориці.
Цим добривом поливають один раз на тиждень, не частіше. Бажано це робити зранку чи пізно ввечері, коли немає спеки. Поливати строго під корінь і невеликим порціями.
РекламаМожна навіть комбінувати: спочатку підживити рослини розчином, а потім полити простою водою. Це дасть змогу рослинам легше перенести високі температури.
Раніше видання розповідало, чим підживити помідори, які почали жовтіти.
До речі, синоптики попереджають про спеку найближчими днями. В деяких областях вдень прогріється до +38 градусів.