Ціна на хліб може злетіти на 25%: в чому причина

Економіка  22 листопада 2021 року, 11:12 1618

Ціна на хліб в Україні може злетіти відразу на 25%. Експерт каже, що причиною може послугувати зростання тарифу на розподіл газу і, як наслідок, зупинка великих промислових підприємств.

Віктор Сергеєв, голова ФРУ однієї з областей, зазначає, що бізнес виступає категорично проти зростання тарифів на розподіл газу. Ціни на газ вже і так високі, а відповідний ріст призведе до ще більших витрат підприємств. За його словами, бізнес і так перебуває в складних умовах.

Читайте також:  Ціна на газ зміниться з 1 грудня (Нафтогаз розповів про тариф)

Віктор Сергеєм зазначив, що небувало високі ціни на газ вже призвели до призупинення роботи деякими підприємствами. Ті, які залишаться на рику, будуть змушені суттєво підвищити ціни на хліб.

Експерт додає, що, цитуємо дослівно, "підвищення цін на газ смертельно небезпечне". На рівні з іншими галузевими організаціями, хлібопекарні змушені переглядати вартість продукції у бік збільшення, аж на 25%.

Асоціація пекарів України також підтверджує, що хліб подорожчає і попереджає про можливе погіршення якості головного продукту.

"Борошно буде зі заниженими хлібопекарними якостями, тобто хліб може получатися не такий пухкий, не такий ароматний, не такий смачний", – каже очільник асоціації пекарів Юрій Дудченко.

Також негативною тенденцією подорожчання газу може стати скорочення робочих місць через закриття виробничих потужностей та економією заводів.

Раніше видання вже розповідало, що в Україні з’явилась нова гігантська проблема – це подорожчання енергоносіїв, яка вже призводить до закриття заводів та зророжчання продуктів харчування. За останній час збільшились ціни на олій, цукор, мед, молочну продукцію та купу інших товарів. Всюди фахівці вбачають проблему в подорожчанні газу та електроенергії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0