Українці працюватимуть за новими правилами: подробиці

Економіка  20 липня 2022 року, 08:55 3881

Українці тепер працюватимуть за новими правилами, адже трудові відносини для малого та середнього бізнесу вирішили спростити. Для цього запроваджують договірний режим регулювання трудових відносин.

Таким чином, надалі більшість умов роботодавець і працівник зможуть узгодити між собою, не спираючись на норми Трудового кодексу. Такі зміни передбачає законопроект№5371, який депутати Верховної Ради підтримали у другому читанні. Розповідаємо подробиці.

Тепер малі та середні підприємства зможуть в індивідуальному порядку домовлятися зі співробітниками про систему оплати праці та розмір зарплати, доплати, премії, робочий час та тривалість щотижневого відпочинку, а також про умови розірвання договору.

Читайте також:  Як знайти роботу, якщо вам за 40 і бракує професійного досвіду

Та все ж певні обмеження Трудового кодексу зберігаються. Роботодавець повинен не порушувати норми тривалості робочого часу на тиждень (40 годин) та відпустки на рік (24 дні). Також роботодавець має повідомляти про зміни умов праці не пізніше ніж за два тижні та виплачувати зарплату не рідше ніж раз на місяць.

Умови укладання індивідуальних договорів такі:

  • роботодавець має бути суб’єктом малого чи середнього підприємництва;
  • для підприємства має працювати трохи більше 250 працівників;
  • розмір заробітної плати працівника, з яким укладається договір, не може перевищувати вісім мінімальних зарплат (52 000 грн).

При цьому раніше юристи зазначали, що фактично норми документа дозволяють погіршувати умови праці на підприємствах, де числиться менше ніж 250 співробітників.

Так, до набрання чинності новим законом будь-які умови трудових договорів, які погіршують становище працівника порівняно з вимогами КЗпП, є недійсними відповідно до ст. 9 кодексу. Новий закон пропонує не вважати погіршенням становища працівника відмінні від КЗпП умови на підприємствах малого і середнього бізнесу.

Також фахівців збентежило формулювання у тексті документа, де зазначено, що рівень зарплати у договорі має визначатися "з урахуванням встановленого законом граничного мінімального розміру". Юристи ж наголошують, що слова "з урахуванням" не дають повної гарантії, що вимоги МРОТ виконуватимуться в індивідуальних договорах.

Нагадаємо, стало відомо, кому в липні підвищать зарплату.

Джерело: Обозреватєль
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0