Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Що буде з цінами на бензин і дизпаливо у серпні

Що буде з цінами на бензин і дизпаливо у серпні

Українські АЗС у серпні можуть і далі поступово підвищувати ціни на пальне, однак різких стрибків, подібних до тих, що спостерігалися наприкінці липня, наразі не прогнозують.

Найбільший тиск зберігатиметься на ринку дизеля через сезонно високий попит і дорогі європейські котирування. Про це йдеться у статті видання Факти.

ВІДЕО ДНЯ

Як розповів аналітик консалтингової компанії «Нафторинок» Олександр Сіренко, наприкінці липня пальне подорожчало через різке зростання світових цін на нафту після загострення ситуації в Ормузькій протоці. Це швидко позначилося на вартості бензину та дизеля в Європі й збільшило ціну імпортного ресурсу для України.

Реклама

Далі ціни трохи «відкотились». Але попри здешевлення нафти, європейські ціни на готові нафтопродукти залишаються високими.

Ситуацію ускладнює сезонний пік споживання: у серпні та вересні зростає попит на бензин, дизель і скраплений газ. Дизель дорожчає швидше через жнива, активну роботу аграріїв, збільшення вантажних перевезень і високе навантаження на транспорт.

Що буде з цінами у серпні

У серпні окремі АЗС можуть продовжити поступове підвищення цін, оскільки не всі мережі повністю врахували липневе подорожчання. Водночас стрімкого зростання одразу на кілька гривень експерт не очікує.

«Навряд чи ми знову побачимо підвищення одразу на кілька гривень за ніч. Швидше за все, ціни зростатимуть поступово», – зазначив Сіренко.

Підстав прогнозувати подорожчання до 100 гривень за літр поки немає. Водночас такий сценарій для дизеля експерт називає малоймовірним, але не неможливим.

Раніше видання інформувало, що буде з цінами на мед цього року.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно