Уряд заборонив українцям виїжджати з країни на заробітки, – ЗМІ

Економіка  28 квітня 2020 року, 08:37 19665

Кабінет міністрів тимчасово заборонив українцям виїжджати за кордон з метою роботи, зберігши можливість залишити країну через наземні пункти пропуску тільки для відвідування родичів, котрі проживають у країнах Європейського Союзу.

Про це повідомив посол Естонії в Києві Каймо Кууск, передає ERR. Цю ж новину повідомляють ряд українських видань із посиланням на слова посла Естонії.

Loading...

Читайте також:  Прем’єр пропонує українцям робити за 6-8 тисяч гривень у місяць

"Фінляндія хотіла ввезти сезонних працівників, загалом 14 тис. осіб. Були тривалі переговори, і врешті Фінляндії вдалося вмовити Україну. Однак після доправлення перших 200 осіб до Гельсінкі уряд України припинив подальші чартерні рейси, і сезонних працівників більше за кордон не випускають", – сказав він.

Посол додав, що якщо в якійсь конкретній країні ЄС є родичі, то можна виїхати. Наземні пункти пропуску відкрито, і можна виїхати до Польщі, Румунії, Угорщини, а також Словаччини.

Нагадаємо, що після запровадження надзвичайного стану через пандемію коронавірусу до України довелося повернути близько мільйона людей з різних держав. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що ці люди могли б залишитися вдома і сприяти розвитку національної економіки.

Каймо Кууск також додав, що заборону на виїзд сезонних працівників встановлено без конкретної дати.

Також відомо, що один рейс з українськими сезонними робітниками вже прибув до Фінляндії. Так, 23 квітня, на заробітки в цю країну приїхали близько 200 наших співгромадян. У найближчі два тижні у Фінляндію повинно було прибути ще більше сезонних робітників, але уряд України вирішив заборонити виїзд українців із країни.

Джерело: 112 Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 5
Свєта 29.04.2020, 11:45
Бесплатно у Гельсінкі? Такого ще не було...
Оля 28.04.2020, 21:46
Які ви мудрі, дайте тут людям робору тай ніхто небуде їхати. Залишати свої сім*ї, ви тут всьо розбомбили, як ми маємо прожити. Як ми маємо кормити наших дітей, шо пасти гнати. Які ви сі розумні ви своїх дітей відсилаєте за кордон вчитиси, а наші вівчилиси, тай їдут за кордон гейщлики мити, щоб прожити. Дайте роботу тай дайте гідні зарплати, тай пенсії, а то й на прожитя нехватає. Що нам робити, як ми дальше маємо жити це хоть зголоду вмирай, але тепер і померти тоже дорого. Просто вже так накипіло, ми думали що прийде новий призидент, то шос си змінит в кращу сторону, а то повний капець.
Андрій 28.04.2020, 20:27
Прожевіть ви скоти за такі зарплати пів року як нам ставте.Дайтп людям заробити гроши на нормальне життя а не існування
Міла 28.04.2020, 14:43
Брєд. Яке вони мають право людям вказувати де вони мають працювати і за які кошти, коли ітак роботи зараз нема.
Міла 28.04.2020, 10:52
Як можна заборонити? А де право на свободу і вільне пересування?! Брєд повний