Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Економіка
  • За перші три місяці 2020 року АТ "Закарпатгаз" поніс збитки у 100 мільйонів гривень

За перші три місяці 2020 року АТ "Закарпатгаз" поніс збитки у 100 мільйонів гривень

За перші три місяці 2020 року АТ "Закарпатгаз" поніс збитки у 100 мільйонів гривень

Майже 100 млн грн становлять збитки, які поніс АТ «Закарпатгаз» за перші три місяці 2020 року. До такої ситуації призвело те, що затверджені Національною комісією з питань енергетики та комунальних послуг на перше півріччя тарифи на доставку газу покривають 73% собівартості послуги. 

ВІДЕО ДНЯ

Тариф за доставку для оператора АТ “Закарпатгаз”, як і для інших аналогічних компаній, затвердила НКРЕКП 24 грудня 2019 року.  Таким чином було завершено анбандлінг, який тривав в Україні впродовж останніх п’яти років. Здійснено остаточне відділення продажу газу від його транспортування. 

Читайте також:
У селі на Мукачівщині стався витік газу
Реклама

«НКРЕКП затвердила двоетапний перегляд тарифів на доставку газу: з 1 січня та 1 липня 2020 року. Це було зроблено з метою зменшення фінансового навантаження на споживачів газу в зимовий період. Тариф, що діє в першій половині 2020 року, все ще є збитковим для компанії», – пояснила фінансовий директор АТ «Закарпатгаз» Наталія Дорохіна. 

За словами Наталії Дорохіної, отримані збитки не дозволяють компанії в повній мірі здійснювати абсолютно всі заплановані ремонтні роботи в рамках інвестиційної програми, заміну зношеного обладнання і повністю розрахуватись з Оператором ГТС за послуги балансування. 

Реклама

З огляду на це, отримані від сплати за послугу розподілу кошти спрямовуються на приорітетні напрямки. Зокрема, на роботу аварійних служб 104, екстрені ремонти, оплату праці та засоби індивідуального захисту співробітників. Ускладнює ситуацію несвоєчасна оплата доставки (розподілу) газу  клієнтами компанії. За перший квартал закарпатці оплатили тільки 66% наданих послуг.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно