В Україні почали готуватися до нового спалаху COVID-19

Життя  14 серпня 2021 року, 08:25 1453

Міністерство охорони здоров’я готується до нової хвилі коронавірусу в Україні, яку може спровокувати новий штам "Дельта". МОЗ,  зокрема, оновлює стандарт лікування пацієнтів з COVID-19. Про це повідомив глава парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

Підготовка лікарень

Міністерство визначило 257 COVID-лікарень, які поділені на першу та другу чергу. У цих лікарнях наразі доступні майже 39 тисяч ліжко-місць, з них 96% з підведеним киснем.

У опорні лікарні закупили та доставили 161 комп’ютерний томограф та 148 рентген-апарати, а на виділені урядом 693 млн гривень було закуплено кисневі концентратори для пацієнтів, які перенесли важку форму хвороби.

Loading...

Читайте також:  Ситуація погіршується: Закарпаття в зоні ризику

Оновлення лікування пацієнтів

МОЗ завершує роботу над оновленням стандарту лікування пацієнтів із коронавірусом. Міністерство підганяє стандарт під рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я. Найближчим часом документ буде схвалено.

Адаптація маршрутів доставки пацієнтів

Міністерство змінює маршрути доставки пацієнтів з коронавірусом до лікарень. Маршрути доставки хворих стануть більш гнучкими та адаптивними, щоб не виникало ситуацій, коли лікарні у регіоні переповнені, а в сусідній області простоюють.

Закупівля медикаментів

МОЗ провело тендери на закупівлю медпрепаратів для лікування коронавірусу на суму 105 млн гривень. Найближчим часом ці ліки мають доставити у лікарні.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Я 14.08.2021, 08:28
Таке відчуття, що цей ковід і всякі карантинні обмеження з нами будуть до 2025 року